Jak Dbać O Suchą Skórę?

Uncategorized

Masz suchą skórę i to jest prawdziwa Golgota, aby dbać o niego, nie uszkadzając jej więcej? Nie panikuj, Cosmo jest dla ciebie. Wskazówki do czyszczenia, nawilżania i konserwacji, aby odkryć wszystkie niezbędne procedury, aby zafundować swoją suchą skórę.

Masz suchą skórę, jak pustynia Atacama? Zmarszczki, dyskomfort, wszystkie widoczne objawy, które chciałbyś się pozbyć, ale jesteś w podróży wymyślił?

Cosmo jest tutaj dla ciebie! Były состряпаны trzy kroki programu docelowego dla nawilżona, podskakują, cegła pełna skóry. Postępuj zgodnie z instrukcjami w podręczniku !

Co to sucha skóra?Co to sucha skóra?

Sucha skóra różni się brakiem sebum (olej jest produkowany przez gruczołami, który działa jako warstwa ochronna skóry). Konsekwencje: suchość skóry jest kruche, bardziej wrażliwa na zewnętrznej agresji i często niewygodne.

Sucha skóra może również cierpieć z powodu odwodnienia (brak wody), dla którego charakterystyczne cienkie linie odwodnienia i swędzenie. Podsumowując, twoja skóra jest bardzo chciwy: ciągle prosi pić i jeść!

Nadal nie znalazłeś rozwiązanie dla potrzeb suchej skóry? Marzysz o komforcie, połysk, jednym słowem super świecącą skórę?

Oczyszczanie, miękkość, nawilżenie i codzienna obsługa techniczna … Cosmo daje swój program kosmetyczny specjalny suchej skóry!

1. Delikatnie oczyszcza moją suchą skóręDelikatnie oczyszcza moją suchą skórę

Miękkie oczyszczająca: aby czuć się dobrze, twoja sucha skóra potrzebuje odżywienie i nawilżenie, jak tylko makijaż zostanie usunięty. Produkty i dostosowane gesty już nie będzie miał dla ciebie tajemnic!

Usuwanie sucha skóra wymaga dużo czułości, jak w wyborze produktu i jego zastosowania. Do tego, aby nie atakować suchej i wrażliwej skóry, zaleca się, aby zdecydować się na mleczka do demakijażu.

Wolą bogate tekstury, bogaty w aktywne składniki (masło Shea, olej arganowy ) i uspokajające (Rumianek, różowy).

Cosmo radzi ci podążać za sprzątanie rytuał w 2 etapach, rano i wieczorem. Oczyszczanie rano pozwoli oczyścić skórę, a już przynosząc jej komfort, że wieczorem, aby uwolnić skórę od zanieczyszczeń, nagromadzonych w ciągu dnia (zanieczyszczenia, makijaż …).

Skóra jest przygotowana do odbioru opieki, która na to zasługuje!

1 – Nałóż mleczko oczyszczające na twarz wykonując okrężne ruchy z włóknami palców.

2 – przemyć mleko z nawilżającym balsamem na miękki bawełna.

2. Wilgoci i utrzymywanie suchej skóry2. Wilgoci i utrzymywanie suchej skóry

Każdy dzień :

W ciągu dnia, z upału, zmęczenia lub po prostu dlatego, że to naturalne, odwodniony organizm, twoja skóra może potrzebować w wodzie. A odparowanie wody termalnej, możesz zrobić mu dobrze.

Co tydzień :

Będąc surowym o codzienne oczyszczanie i rytuały nawilżenie , twoja skóra będzie szybko odbił się, jaśniejsze i bardziej komfortowe.

Do tego, aby zrobić jeszcze więcej dobrych uczynków, raz w tygodniu na oczyszczoną skórę mango warzyw maski odżywcze i łagodzące właściwości. Pozostawić na 15 minut i voila!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *