Co Prawda Za 5 Modnych Gorących Napojów

Uncategorized

Co Prawda Za 5 Modnych Gorących NapojówWyraźny powietrze, krótkich dni i kolorowe liście, oznacza to, jesień w końcu. Z ostygnie, możesz być zakupy w swój lodowaty letnie napoje gorące dyniowe latte lub inny trafiają ulubione. Z pomocą dwóch specjalistów w zakresie żywienia, Cassie Björk, RD, zdrowe proste życie, i Sonia Goedkoop, RD, pikantnego, Inc. zainstaluj mamy waży pięć подрумяненный napić się trendy. Aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście warto oszustwo, czytaj dalej.

1. MATCHA

Na wniosek: Matcha-bardzo drobno zmielony proszek do herbaty wykonany z uprawiane w cieniu liści zielonej herbaty. Jest powszechnie stosowany w japońskiej ceremonii parzenia i wieków temu był głównie do Japonii. Dziś korzystają z wielu, którzy chcą skorzystać z wysoką zawartością antyoksydantów. Podczas gdy większość herbat produkowane przez parzenia liści herbaty w gorącej wodzie, matcha pozwala poidła dla wprowadzania prawdziwych liści. Kiedykolwiek słyszał o korzyściach płynących z picia zielonej herbaty? Jedną filiżankę tej herbaty mówią, równych 10 szklanek zwykła zielona herbata z punktu widzenia składników odżywczych i przeciwutleniaczy, a po meczu pijących połknąć cały arkusz, dostają trochę błonnika i chlorofilu, też.

Sonia Goedkoop: tak, matcha-to w istocie bardziej skoncentrowany, lepiej przyswajalna forma zielonej herbaty, który zawiera wiele antyoksydantów, aby bronić się przed kierowa choroba i nowotwór. Należy pamiętać, że te choroby są kompleksowy charakter i badań na temat korzyści płynących z herbaty matcha lub innego herbaty nie jest ograniczona. Co powiedział, nadal można korzystać z meczu. Jeśli chcesz zrobić matcha latte, polecam zrobić swój własny, niesłodzone wariant domu, ponieważ napoje te mogą być pobierane z dodatkiem cukru. Ponadto, niewielka badania wykazały, że dodatek mleka do herbaty może zmniejszać wchłanianie cennych przeciwutleniaczy.

Podsumowanie: wybór zwycięzców w swojej pierwotnej formie, wykonane z matcha w proszku i ciepłej wody. Jeśli musisz mieć go w latte formularz, wybrać немолочного mleka i jak najmniej cukru.

2. DYNIOWE LATTE

Nie piję już więcej kojarzy się wraz z nadejściem jesieni, niż dyniowym latte, po raz pierwszy wprowadzona w 2003 Starbucks. Zrobiłam z dyniowym puree, korzenny syrop i mleko, a następnie od góry z bitą śmietaną, napój ten prawie deser w postaci płynnej. W 16 uncji dyniowe latte z solidną mlekiem i bitą śmietaną-to około 420 kalorii, z 160 kalorii z tłuszczu, 52 g węglowodanów i aż 50 gramów cukru. Możesz być w stanie czerpać kawałek białka i wapnia z produktów mlecznych w latte, a także trochę witaminy c, ale fanów tego święta-inspiracja pić, może chcesz, aby ograniczyć swoje pragnienia.

Cassie Björk: nie ma żadnych realnych korzyści dla niesławny PSL. To wata bomba, czekająca, aby uderzyć cię przez kilka godzin po spożyciu, które mogą spowodować awarię energii i uwagi przez kilka godzin. Możesz zrobić własną wersję domu z kawa, parzona śmietana, puree z dyni i cynamonu. Jeśli nadal masz zamiar zamówić, zamówić ją z “pół pompy” do połowy cukru lub jeszcze lepiej, po prostu jedna pompa syropu.

Podsumowanie: nie jest tak wielka, ale jeśli nie można się oprzeć, proszą mniej syropu i pominąć bata, aby utrzymać kalorii, a zawartość cukru jest bardziej rozsądne.

3. HERBATA LATTE3. HERBATA LATTE

Tego napoju sięga 5000 lat w Indiach. Czarna herbata parzona z różnymi przyprawami i ziołami, aby stworzyć zapach herbaty i mleka dodaje się, aby go latte. Popularny napój dla noncoffee pije, kawa latte zwykle zaczynają się w 210 kalorii na 16 -uncji i może być lekko подслащенным. Herbata tradycyjnie jest pełna antyoksydantów, i powiedział, aby pomóc w trawieniu i zapewniają właściwości przeciwzapalne.

Goedkoop: tradycyjna czarna herbata zawiera cenne składniki, takie jak kofeina, i kilka przydatnych związki fitochemiczne, które mogą pomóc chronić od chorób przewlekłych. Jednak większość ludzi nie piją czarną herbatę w ilościach na tyle dużych, aby uzyskać korzyści dla zdrowia. Ponadto, typowy herbata latte zawiera więcej kalorii i cukru i uczynić go bardziej prawdopodobne, aby być szkodliwe niż korzystne dla organizmu.

Podsumowanie: zagraj w miare. Poprosić o obniżonej zawartości tłuszczu i bez cukru.

4. KULOODPORNA KAWA

Najpierw zauważyli na blogu Dave Эспри (dalej-założyciel Kurtka marki), Kuloodporna kawa odbywa się poprzez dodanie masła i среднецепочечных trójglicerydów olej do kawy zamiast śmietany lub mleka. Tłuszcz ten wzbogacony wziąć na kawę była w trendzie z top menedżerów i sportowców. Pomysł купажа, że trawy karmione olejem i olej MCT może pomóc poznanie i powodować utratę masy ciała poprzez ketozy. Liczenie kalorii dla Kuloodporna kawa wynosi aż 441 16 uncji napoju.

Goedkoop: mct oleju dodane do Kuloodporna kawa-to łatwo przyswajalne składniki i metabolizowany inaczej, niż inne rodzaje tłuszczów. Jedno z badań wykazało, że zastąpienie inne tłuszcze mct olej może być pomocne dla utraty wagi; jednak badania wciąż nie brakuje. Zwolennicy Kuloodporna kawa radzimy, aby pić go rano zamiast śniadania może pomóc w utracie wagi i poprawić umysłowa jasność, ale nauka nie jest w pełni popiera to. Istnieje coraz więcej dowodów, że stosowanie zrównoważonego śniadania może pomóc z długoterminowej obsługi wagi. Przy wyborze między Kuloodporna kawa i śniadanie jedzą, wybierają to drugie.

Podsumowanie: zawierać zdrowe tłuszcze (np. awokado, łosoś, orzechy) w swój plan zasilania korzystne. Pitnej tłuszcz-natchnącym kawę i czekając na cud utraty wagi lub umysłowej jasności nie ma.

5. MATE5. MATE

Ten ziemisty, lekko gorzkawy napój produkowany z naturalnie kofeiną liści Południowo-amerykańskiego ostrokrzewu. Guarani, w dżungli-mieszkanie plemienia, był popijając Mate na przestrzeni wieków, głównie do zasilania i rehabilitacji. Mate herbata zawiera przeciwutleniacze, polifenole, xanthines (jak kofeina i teobromina, które znajdują się w kawę i czekoladę), fosfor, żelazo, wapń, witamina c, tiamina i niacyna.

Goedkoop: suszone liście mate, używane, aby ten popularny herbata, zawierają wysokie poziomy składników odżywczych i cennych polifenoli. Pojawiały się zarzuty, że kolega może zwiększyć energię, aby pomóc utrata masy ciała i wsparcia układu odpornościowego; jednak naukowych dowodów na to nie brakuje. W rzeczywistości, dane epidemiologiczne wskazują na związek pomiędzy zażywaniem mate i narosłym ryzykiem dla nowotworu przewodu pokarmowego i pęcherza moczowego.

Podsumowanie: jest to dobra alternatywa dla tych, którzy chcą kofeina, ale nie lubisz kawy lub czarnej herbaty, ale go pić w umiarkowanych ilościach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *